J.H.Plates’in oluşturduğu bu eşsiz yöntem değişik şekillerde kasların uzamasını ve aynı zamanda güç kazanmasını sağlar. Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır.

Sadece 10 derste farkı hissedecek, 20 derste farkı görecek ve 30 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız.

Pilates, hem eğlenceli hem de sağlıklı ve benzerlerine göre daha hızlı incelmenize ve  zayıflamanıza yardımcı olacak hareketleri çok kolay bir biçimde yapabileceğiniz, bir dizi hareket ve egzersizler bütünüdür. Pilates ile özellikle karın, kalça, bel ve basen bölgelerinizde birikmiş olan yağları eğlenceli ve yorucu olmayan hareketler ve egzersizler ile kısa süre eriterek, yeni ve sağlıklı bir forma kavuşabilirsiniz.

Tria Club Sağlıklı Güzellik Merkezi olarak alanında uzman kadrosuyla reformer aleti ile birebir pilates dersleri vermekteyiz. Kişiye özel çalışma prensibiyle program oluşturup problemlerinize çözüm sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz diyetisyenimizle birlikte hedefinize uygun beslenme programınızı hazırlıyoruz. Estetik, fit ve sıkı bir vücudun yanında; bel ağrısı, sırt ağrısı, kasların kısalığı , skolyoz gibi sağlık sorunlarınızı da çözebilir yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Merkezimizde özel birebir olarak uzman hocalar tarafından gerçekleştirilen programlar için bize Whatsapptan da ulaşabilrsiniz: 0554 578 43 54